Vytvor si stránku Profesionála na prvej slovenskej sociálnej sieti

 

s komunitou a publikom v oblasti športu, šprotových doplnkov a príslušenstva

 

 

Obsah sociálnej siete

 

Vyhľadávač a katalóg profesionálov

Zaregistruj sa u nás ako profesionál a každý uvidí tvoj profil- logo, značku a všetky informácie o tvojej firme ktoré si zadáš v našom prehľadnom a neustále aktualizovanom vyhľadávači a katalógu profesionálov.  

 

Sociálna sieť

Prostredníctvom časovej osi sociálnej siete pridávajte príspevky, odpovedajte na komentáre návštevníkov, lajkujte, zdieľajte či sledujte ľudí, ktorí majú podobné záujmy ako vy. 


Vyhľadávač a katalóg produktov

Uverejňujte svoje produkty v jednoduchom a  prehľadnom katalógu s preklikom priamo na váš e-shop / web / predajný portál.

 

Fotoblogy

Uverejňujte svoje produktové fotografie do katalógu fotoblogov a označte svoje produkty priamo na fotke.

 

Magazín/Blog

Uverejňujte novinky, návody a nápady formou článkov do magazínu/blogu.

 

Video

Uverejňujte svoje videá a priložte k nemu svoje produtky. 

 

 

Ako postupovať


Krok 1: Vytvor si profil 

Zvoľte si profil Profesionála, vyplňte svoje osobné údaje a vyberte si svoj preferovaný typ platby. Po registrácii vám príde aktivačný mail pre váš účet. 


Krok 2: Ukážte ľudom čo im ponúkate 

Využite možnosť ukázať ľudom svoje produkty v tom najlepšom svetle. Prostredníctvom XML feedu alebo manuálne nahoďte svoje výrobky do katalógu produktov. Následne ich zviditeľnite pridávaním rôznych fotoinšpirácii, videí či článkov v magazíne. 

 

Krok 3: Predaj

Ak zákazník klikne na obrázok či názov produktu alebo na buton "Do obchodu", okamžite bude presmerovaný priamo do vášho eshopu, v ktorom môže okamžite nakúpiť. 

 

 

 

 

Čo získavate


Rast Vášho predaja

Pridanie produktov, ich prezentácia a zapojenie sa do našej komunity vám zabezpečí okamžitý predaj. Stále predsa platí, že sa predáva to, čo je ľuďom na očiach. 


Kvalitných kupujúcich 

Dodávame vám návštevnosť a konkrétnych zákazníkov, ktorých vaše produkty oslovili a teraz majú záujem o ich kúpu. Náš web ich preto presmeruje priamo do vášho e-shopu. 

 

Správa kampane

K dispozícií máte podrobnú štatistiku návštevnosti a preklikov na vaše produkty, ktorá Vám pomôže pri vyhodnocovaní predaja.

 

Zviditeľnenie sa 

Ako sme už spomenuli, predáva to, čo je na očiach. Popri klasických sociálnych sieťach, ako Facebook či Instagram, tak získavate možnosť prezentovať svoje produkty aj na ďalšej.

 

Originálna prezentácia

Odlíšte sa od konkurencie tým, ako prezentujete svoje produkty. Nafoťte originálne fotky, natočte pútavé videá, napíšte články, ktoré ľudí zaujmú. Naša sieť vám jednoducho pomôže odlíšiť sa a vyniknúť

 

 

polročne/ročne
PPC
Základný registračný balík 120 Eur / rok
Typ
Platba za kliky
Info
300 klikov / 0,20 € za klik / 365 dní / 1000 produktov
Cena bez DPH
120,00 €
60,00 €
PPC
Základný registračný balík 240 Eur / rok
Typ
Platba za kliky
Info
300 klikov / 0,40 € za klik / 365 dní / 2000 produktov
Cena bez DPH
240,00 €
120,00 €
PPC
Základný registračný balík 360 Eur / rok
Typ
Platba za kliky
Info
300 klikov / 0,60 € za klik / 365 dní / 3000 produktov
Cena bez DPH
360,00 €
180,00 €

Fakturačná adresa

Pridanie kategórií

Môžete nám tu zanechať komentár

Prihláste sa k odberu nášho newslettera!

Pokiaľ ste našim zákazníkom, odoberateľom noviniek alebo návštevníkom webu, zverujete nám svoje osobné údaje. My zodpovední zodpovedáme za ich ochranu a zabezpečenie. Zoznámte sa, prosíme, s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré sú v súvislosti s GDPR (Nariadení o ochrane osobných údajov). Viac informácií najdete tu.